Jste zde

Domů

Pasení

27.7.-Mistrovství ČR ve farmářském stylu ČELINA-Trial 3-5.místo

Po odstavu štěňat a zranění Chatangy byl tento závod brán jako lehký trénink v začátku sezóny.

18.8.-Mistrovství ČR Rakousy-IHT3-5.místo/rozhodčí H.Ludwig-Germany/

Známé ,,divoké ovce" jsou pouze pro připravené a sebevědomé psy.Pěkný závod.Chatanga úspěšně zakončila.

8.9.-Martínkovice IHT3-5.místo/rozhodčí Topinková/

4.-6.10.-Czech Open Krkonoše IHT3-/rozhodčí Barra O´Brian,Billy Ryan-Irsko/-6.místo

Největším přínosem letošní sezóny byl srovnatelný výkon s evropskými účastníky Czech Open.Z 20ti startujících byla polovina zahraničních a Chatanga se umístila po čtyřech startech na krásném 6.místě!!V ČR běhá tento nejtěžší trial pouze hrstka odvážlivců a ti si zde mohli porovnat své výkony s ,,Evropou":-)Posuzování rozhodčími z Irska proběhlo korektně a velmi přísně a bylo třešničkou na dortu letošní sezóny.

12.10.-Budišov IHT3-2.místo,VD

Poslední závod a velmi úspěšný trial 3 na krásné moravské farmě.

Letos závodím pouze s Chatangou/Čendou/,Kira po svém posledním vrhu odpočívá.

Výsledky jsou slibné:

Brenna -Polsko 28.7.2012-IHT 2-rozhodčí Horst Ludwig/Germany/-2.místo

Chatanga běžela své první,,dvojky" a s úspěchem.Prošla v klidu celý závod,první část s minimální ztrátou.

Martínkovice 5.8.2012-IHT 3- závody CACT-rozhodčí S.Sochorová-4.místo/splněný limit pro zkoušku IHT3/

Chatanga běžela své první,,trojky" ve věku 2 let a s úspěchem!Skončila na shedu s ,,lepivými ovcemi",ale outran,lift a fetch byl pouze se ztrátou po jednom bodu z každé části a  hlavně se mi líbil výborný klidný drive.Pro mě velký příslib do budoucna.Máme ale stále co trénovat.:-)

Rakousy-11.8.2012-IHT 2 farmářská soutěž-84 bodů-rozhodčí p.Koško-3.místo/z 18ti účastníků je to dobrá bilance/

Chatanga šla v klidu,výborný outran,lift,fetch,klidný drive,klidné překážky.Celkem 84 bodů od pana Košky.Ztráta bodů za to,žejsem jednu ovci neposadila na zadek.Budu se asi nad sebou muset zamyslet.:-)

Libhošt-MISTROVSTVÍ ČR v IHT3-8.9.2012-84 bodů/maďarská rozhodčí Ágnes Pinter/-3.MÍSTO